Online propagace

Za pomoci nástrojů, jako je SEO, PPC reklama, e-mailing a sociální sítě oslovíme cílovou skupinu Vašich zákazníků. Zajistíme Vám lepší pozice ve vyhledávačích, generování nových objednávek a poptávek. Správu kampaní na sociálních sítích a mnoho dalších aktivit. které Vám vygenerují zisk.

SEO - optimalizace

Nabízíme konzultace stránek, analýzu klíčových slov, tvorbu kvalitního obsahu, budování zpětných odkazů a dlouhodobou správu Vašeho webu. Získáme nové zákazníky, zlepšíme pozice ve vyhledávačích, provedeme analýzu klíčových slov, zkvalitníme obsah webu a opravíme chyby v kódu.

PPC - zvýšení návštěvnosti

Dejte o sobě vědět pomocí PPC reklamy v google AdWorks a Sklik, získejte více návštěvníků a efektivně prodávejte svoji značku na internetu. Zvýšíme Vám návstěvnost, získáme nové klienty, vytvoříme propagační strategii a efektivní kampaň.

Propagace na sociálních sítích

Zjistíme, jak si vaše firma vede na sociálních sítích a zajistíme lepší a efektivnější propagaci Vaši značky. Nabízíme vytvoření kampaně, poradenství, návrh strategie, analýzu a správu profilů na sociálních sítích.

E-mail marketing

Vytvoříme vám propracované e-mailové kampaně, ve kterých využijete potenciál stávajích zákazníků a získáte zákazníky nové. E-mail marketing patří mezi nejvýce efektivní online marketing. Oslovíme nové zákazníky, znovu přivedeme stávající zákazníky, provedeme analýzu stávajících kampaní.

Heureka.cz a Zboží.cz

Pomůžeme vám implementovat produkty vašeho e-shopu na portál zbozi.cz nebo heureka.cz. Nastavíme Vám Feedy, oslovíme nové zákazníky, zajistíme správu zbožových porovnávačů, zajistíme zpětná hodnocení eshopu, implementujeme widget ověřeno zákazníky.

Tvorba bannerů

Vytvoříme pro vás účelné bannery, které přilákají nové zákazníky na váš web. Vytvoříme grafický návrh banneru a naprogramujeme banner v jQuery nebo ActionScriptu.

Psaní PR článků

Napíšeme pro vás PR články, které budou úspěšně propagovat vaši značku. Nabízíme psaní v Češtině, Slovenštině, Angličtině, Němčině, Ruštině a Polštině. Nabízíme také jejich publikaci na internetu.

Zaujali jsme Vás? Kontaktujte nás

Dejte nám vědět, co pro vás můžeme udělat a určitě nalezneme společné řešení.

Kontaktovat