Automatizace procesů

Každá firma si dává za cíl, vykonávat každodenní činnosti co nejefektivněji, aby ušetřila síly zaměstnanců a snížila svoje náklady na minimum.
Příkladem automatizace procesů může být zkrácení času na vykonání činnosti, nebo nahrazení pracovní pozice bezchybným automatizovaným systémem.

Newslettery

Automatické odesílání emailů s možností dynamického nebo statického obsahu, v pravidelných intervalech. Výborný komunikační nástroj pro oslovení Vašich klientů.

Objednávky a faktury

Automatické generování objednávek a faktur, evidování zaplacených objednávek z přijatých plateb, které jsou evidovány z banky. Denní přepočet kurzu měn a cokoliv dalšího, co Vás jen napadne.

Analýza dat

Je pro Vás vhodná pokud potřebujete vědět jaké zboží jste nejčastěji prodali, jaká byla Vaše cílová skupina, co se prodává v kterém měsíci, nebo jak jste na tom byli v minulých letech.

Generování souborů

Generování souborů je velkou úsporou vašeho času v případě, že potřebujete pravidelně odesílat soubory emailem. Generování souborů lze využít například pro odesílání objednávek dopravci, reportů a jiných pravidelných dat.

Příspěvky na sociální síti

Vkládání příspěvků na sociální sítě Facebook, Twitter a jiné. Sami si můžete zvolit datum a čas přidání nebo nastavit automatické přidávání v určitém intervalu.

Komunikace se zákazníky

Využití najdete například při odesílání dynamických odpovědí Vašim zákazníkům v závislosti na stavu objednávky, storna objednávky a mnoha dalších případů informativního charakteru.

Aktualizace systému

Vhodný pomocník v případě potřeby pravidelně aktualizovat skladové zásoby, stavy objednávek nebo jakéholiv další data.

Zaujali jsme Vás? Kontaktujte nás

Dejte nám vědět, co pro vás můžeme udělat a určitě nalezneme společné řešení.

Kontaktovat